Dekorasyon Tavsiyeleri

Duvar Kağıdı Ve Folyo İle Evinizi Güzelleştirin!

Duvar Kağıdı Ve Folyo İle Evinizi Güzelleştirin!

Duvar Kağıdı Ve Folyo İle Evinizi Güzelleştirin dediğimiz zaman bir durup düşündüğünüzü biliyoruz. Evet, cevap doğru evinizde güzel bir uyum yakalamak bir çok Dekorasyon Problemi için çözüm bulmak bazen düşündüğünüzden daha kolay olabilir. #evdekal’dığımız bu günlerde zamanını harcamak için yollar arayanlar ya da evlerini güzelleştirmek isteyen herkes için dekorasyon tavsiyeleri hazırladık.

Duvar Kağıdı Ve Folyo İle Evinizi Güzelleştirin !

Hometsy, iç mekandaki her dakikayı daha üretken (ve tatmin edici hale getirmek için bir dizi günlük ipucu ve fikir)hale getirmek için çalışmaya devam ediyoruz. Bugün hep birlikte duvar kağıdı ve folyo ile evimizi nasıl güzelleştiririz bunlar üzerine fikir yürüteceğiz.

Duvar Tasarımı Dekorasyon Paketi, hizmetimizi görüntülemek için tıklayınız.

Yapışkanlı kağıdı ve sökülebilir duvar kağıdı ile dekorasyon yapmak birçok tasarım problemini çözmekle birlikte, evlerinize güzellik ve yenilik katar.

Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekorasyonunda yükselmekte olan bir akım olan Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri için, ekip olarak bizimde bir katkımız olsun Hometsy takipçilerine özel derlediğimiz fikirleri aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

  • Kitaplıklar dekorasyon için önemli bir unsurdur.
  • Ev aletlerini kaplamak, yenilikçi fikirlere açık olun.
  • Biz burada asimetrik, müteahhit işi odaları sevmeyiz.
  • Tezgahlar kaplanabilir, biliyor muydunuz?
  • Çekmeceleriniz, dolaplarınız daha uzun ömürlü olsun.

Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri

Kitaplığınıza Bir El Atın

Bir kitaplık veya açık raf arkasında ciddi bir boşluk var ve siz bunu kapatmak istiyorsanız, yada bu dekorasyon önerisini denemek istiyorsanız eğer, rafların arkalarını güzel bir duvar kağıdıyla bir güzel kapatın sonucunu merak ediyoruz deneyecek olursanız eğer mutlaka bizlerle paylaşın. 🙂

Mevcut bir renk düzenine derinlik katabilir veya yeni bir renk tonu kullanarak çeşitlilik sağlayabilirsiniz.

Kötü Görünen Ev Aletlerini Duvar Kağıdı Ve Folyo İle Yenilemek İster Misiniz?

Dairenizde ki ev aletleri 1970’leri 1980’leri anımsatıyor yada sağında solunda vuruklar içeriyorsa onları kendin yap(DIY) tavsiyeleri tadında yenileyebilir, görsel olarak bayılacağınız hallere getirebilirsiniz. Yeter ki hayal edin!

Tuhaf Müteahhit İşlerini Gizleyin !

Eğimli asimetrik tavanlar gibi mimari tuhaflıklardan yakınmak yerine bunları nasıl daha hoş gösterebilirim diye gelin bir düşünelim.

Duvar kağıtları ile oynayın. Güzel bir baskı, dikkati garip şekillerden uzaklaştıracak ve odanıza, özelliklede sevmediğiniz bu yamuk yumuk kısımlara bir kimlik, kişilik kazandırıp gözünüze hoş gelmesini sağlayacaktır.

Şifonyer çekmecelerinizin kenarlarını ve kapaklarını, folyo kağıdı

Bir Tezgah Kaç Para Haberiniz Var Mı ?

Evinizi güzelleştirmekten bahsederken, şöyle ufaktan bir ufak mutfak hilelerine de giriş yapalım.

Mutfakta büyük bir tadilata girmek yerine, tezgahlarınızı lüks bir malzemeye benzeyen, parlak koruyucu bir folyoyla kaplayabilirsiniz. Vinil film üzerine basılmışsa, gerçek mermer gibi parlak da görünecektir (ek güzelliği: suya dayanıklı).

Mantardan tutun kayrak, mermer, granit, ahşap ve mozaik gibi bir çok göze hoş gelen seçenek var.

Çekmecelerinizi Korumak İster Misiniz?

Şifonyer çekmecelerinizin kenarlarını ve kapaklarını, folyo kağıdı ile kaplayarak onlara renk katabilir aynı zamanda onları çizilmeye karşı korunakları hale getirebilirsiniz.

Hometsy ekibi olarak evinizi güzelleştiren tavsiyeler vermeye devam ediyoruz, devamı ve daha fazlası için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, soru istek ve önerileriniz için bizlere; iletisim@hometsy.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Değerlendirme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir