Hometsy Hizmetleri

www.hometsy.com, alanında uzman tasarımcı ve uygulamacıları ile birlikte, Online Tasarım, Online Dekorasyon, Kişiye Özel Mobilya Tasarımı & İmalatı, Anahtar Teslim Tadilat Tamirat hizmetleri veren, bir platformdur.

Hometsy olarak yenilik, geliştirmek ve değer katmak adına 2018 yılında Bursa’da başladığımız fikir serüveni sonucunda, tasarım hizmetlerini online hale getirmek, alanında başarılı tasarımcılara freelance iş imkanı sunmak adına bir girişimde bulunduk.

Tasarım, uygulama, projelendirme, kişiye özel imalatlar gibi uygulamalarımızla yaşam ve çalışma alanlarınıza değer katmak için çalışıyoruz.

Hometsy, yaşam alanlarınızı güzelleştirmek adına alanında uzman ekipleriyle birlikte sizlere Online Tasarım yanında evinizin bir hikayesi olması amacıyla Mobilya İmalatı & Tasarımı hizmeti ile Anahtar Teslim Tadilat & Tamirat hizmetleri verir.

Ek olarak, Hometsy Blog içerikleri ile sizlerin kendi yaşam ve çalışma alanlarınızı güzelleştirmeniz adına tavsiyeler vermektedir. Daha fazlasına Hometsy YouTube kanalından ve instagram hesabımızdan ulaşabilirsiniz.

Alanında uzman ekipleri, içerisinde başarılı tasarımcılar barındırması bir yana, Hometsy için öncelik sizlerin memnuniyetidir. Ticaret hayatının zorluğunu biliyor, sizlerin bizleri çevrenize tavsiye etmeniz ile hedeflerimize ulaşabileceğimizin farkında olarak çalışıyoruz.

Çevrimiçi Tasarım ve Dekorasyon Hizmetleri

Online Dekorasyon, tasarım hizmetini, sizin bütçe, zevk, istek ve talepleriniz doğrultusunda Online olarak, bulunduğunuz yerden tek tıkla, başarılı tasarımcılar tarafından almanız anlamına gelmektedir. Nerede yaşıyor olursanız olun, evinizin tasarımcıları yanınızda.

Yenilenme, Renk Seçimi, Ev Tekstili Seçimi, Mobilya Yenileme, Mobilya Seçimi, Duvar Tasarımı, Antre/ Hol Tasarımı, Balkon Dekorasyonu, Giyinme/Çamaşır Odası Dekorasyonu, Yatak Odası Dekorasyonu, Oturma Odası Dekorasyonu, Çocuk Odası Dekorasyonu, Banyo Dekorasyonu, Mutfak Dekorasyonu, Salon Dekorasyonu, Ofis Dekorasyonu, Otel Odası Dekorasyonu, Mağaza Dekorasyonu, Kafe Dekorasyonu ve Alegori, Armoni, Mimesis Paketlerinden oluşan her türlü iç mekan sorunşarınza yönelik paketlerimiz mevcuttur.

Özel istekleriniz için, sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçiniz.

Öncelikle Stil Testini çözerek tarzınızı anlamanıza yardımcı oluyoruz. Daha sonra bütçeniz ve ihtiyaçlarınıza uygun paketi satın alıyorsunuz. Satın alma işlemi sırasında oluşturduğunuz üyelik kaydında verdiğiniz iletişim bilgileri ile en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlıyoruz. Beklentileriniz ve satın aldığınız paket dahilinde sizlerden geri dönüşler alarak uyum eşliğinde çalışıyoruz. Son aşamada, üzerinde birlikte çalıştığımız projenizi dijital sunum şeklinde teslim ediyoruz.

Öncelikle projeniz her aşamasında sizin bilgi ve zevkinize uygun olarak yürütülmektedir. Proje başlangıcından satın aldığınız paketteki revizyon hakkı sayısınca tasarımınız yeniden istekleriniz doğrultusunda ele alınıp değişiklik yapılabilir. Dilerseniz projeniz bitmeden ara görüşmelerde revizyon hakkı satın alabilirsiniz.

Sizin zevk, bütçe ve istekleriniz doğrultusunda tasarlayıp bitirdiğimiz projeleriniz, size daha önce bilgisi verilen teslim tarihinde, paket içeriğindeki dokümanların hepsi dijital olarak hazırlanıp PDF dosya biçiminde verdiğiniz mail adresinize gönderilir. Ek olarak üyelik paneliniz üzerinden dosyalarınıza erişebilirsiniz.

Zevk ve dekorasyon tarzınızı anlayabilmek için sizlere özel oluşturulmuştur. Çıkan sonuçlara göre tasarımımızı şekillendireceğimiz için gerçek fikirlerinizi yansıtan seçeneği seçmeniz gerekmektedir.

Paketinizi satın aldıktan sonra Hometsy ekibimiz sizinle iletişime tasarımcılarımızın müsaitlik durumuna göre size randevu verecektir. Randevu tarihinden itibaren proje süreci başlayacaktır.

Hometsy Instagram hesabımızdan, WhatsApp Destek Hattımızdan veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tasarım, dekorasyon ve proje süreciyle ilgili tüm sorularınız için Hometsy ekibi olarak sizlerin hayatını kolaylaştırmak için yardımcı olacağız.

Sipariş sonrasında, Hometsy ekibi size üyelik işlemlerinde girdiğiniz iletişim bilgileri yoluyla ulaşır. Sizlerin uygun olduğu bir zamanda randevu ayarlayabilmek için görüşme sağlanır. Randevu gününden önce size özel hazırlanmış tarz testi ve danışan talep testlerimizi sizinle paylaşıp, formları doldurmanız istenir. İlk görüşmede belirttiğiniz zevkleriniz, bütçeniz ve istekleriniz doğrultusunda satın aldığınız paket kapsamında çalışmaya başlarız.

Evinizde bulunan şerit metre, çelik metre veya lazer metre ile odanızdaki tüm duvarları en küçük girinti çıkıntısı, kapı- pencere boşlukları, baca delikleri, kolon ve kirişler de dahil ölçerek kağıda aktarmaktır.

Öncelikle tüm duvarları tek tek tamamını alacak şekilde karşıdan çekmelisiniz. Fotoğraf çekeceğiniz alan tüm duvarı kadraja alacak şekilde geniş değilse farklı köşe ve açılardan tüm detayları gösterecek şekilde çekiniz.

Hometsy tasarımcıları ve danışanlarımızın, aralarında belirlediği uygun bir saatte yüz yüze gelmeden WhatsApp Hattı veya mail adresimiz üzerinden gerçekleştirdiği yazılı görüşmelerdir.

Sizlerin taslak proje üzerindeki değerlendirmeler yapılırken değişiklik yapılmasını istemenizdir.

Proje geliştirme aşamasında tasarımcımızın sizlerle paylaştığı değiştirilebilir olan odanızın kuşbakışı çizimidir.

Odanızın kuşbakışı planında her bir eşya ve mobilyanın nerede olacağı ve boyutlarının detaylı şekilde çizilmiş halidir.

Odanızın kuşbakışı planında her bir eşya ve mobilyanın nerede olacağı ve boyutlarının detaylı şekilde çizilmiş halidir.

Projenin teslim aşamasında eşyalarınızın son konumlarının belirlendiği kuşbakışı çizimdir.

Odanızın sanal modeli oluşturulduktan sonra bu odanın nasıl görüneceğini sizlere anlatmak için hazırlanmış resimdir.

Oda duvarlarınızın proje sonunda nasıl görüneceğinin çizimidir.

Oda tasarımında seçilen tüm eşya ve mobilyaların, marka, fiyat ve ürün kod bilgilerinin yazıldığı listedir.

Perde, halı, kilim, kırlent, örtü, minder gibi dekoratif ürünlerin odanıza uygun olarak seçilmesidir.

Odanız için seçilen zemin kaplaması, duvar kağıdı, duvar veya yer seramiği gibi ürünlerin tarzınıza uygun seçilmesidir.

Odanızın konseptine ve tarzınıza uygun mobilyaların, aksesuarların sizin için seçilmesidir.

Odaya uyumlu aydınlatma ögelerinin seçilmesidir.

Odanızın ölçülerine uygun dolap, kitaplık, duvar nişi, radyatör saklama dolabı, pencere önü bench tasarımı veya tek sandalye, masa, tv ünitesi, konsol ile sınırlı özel tasarım mobilya seçeneklerimizden sizin ihtiyacınız olan yalnız birini seçip proje kapsamında çiziyoruz.

Oda tasarımında mobilya, malzeme ve duvarların birbiriyle uyumlu olarak renklerin seçimidir.

Mutfak ve banyo, belki de en çok depolamaya ihtiyaç duyulan mekanlardır. Aynı zamanda alana uygun ölçülerde hazır dolap bulmak da çok zordur. Bunun için Hometsy Mutfak ve Banyo dekorasyonu paketleri içerisinde sizin odanıza özel dolap çizimleri yapılmaktadır.

Özel Mobilya Tasarımı & Üretimi Hizmetleri

Herkesin kendine ait zevkleri vardır. Çoğu zaman kişi tam tarzını yansıtacak ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri piyasada bulamaz. Hometsy olarak tamda burada profesyonel tasarım ve üretim ekiplerimizle mekanlarınıza, ihtiyaçlarınıza özel mobilya tasarımları ve uygulamaları yaparak hayatınıza değer katıyoruz.

Özel tasarım mobilyalara sahip olmak için pek çok neden var. Birincisi, hem tasarımda hem de kullanımda tam olarak istediğinizi elde edersiniz. Belki de benzersiz bir öğeyi veya koleksiyonu saklamak için bir şeye ihtiyacınız var ya da bir dolabı konumlandırmak için uygun olmayan bir alanınız yada tamamen kendi zevkinize ve mutfak ölçülerinize göre mutfak dolaplarına ihtiyacınız var. Özel tasarım mobilyalar, sizin için özel olarak yapılacak, bu nedenle ince bir şekilde tasarlanmış bir takım elbise gibi yaşam alanlarınızda size mutluluk verecektir.

Projemizle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi, kumaş, kapak, kulp, tezgah, aksesuar vb. gibi seçimlerinizi Hometsy tasarım ekibiyle görüşerek. Proje Ekibimiz beklentilerinizi öğrenerek zevkinize ve cebinize uygun yönlendirmeler ve tasarım uygulamalarında bulunur.

Proje ekibimiz sizinle yapmış olduğu görüşmelerden sonra proje bazlı ya da istediğiniz ölçülere göre bilgisayar ortamında çizim yapmakta, üç boyutlu olarak görmenizi sağlamaktadır. Tasarım, seçtiğiniz paketler özelinde sahip olduğunuz revizyon hakkına kadar devam eder.

Ek olarak, Hometsy Blog içerikleri ile sizlerin kendi yaşam ve çalışma alanlarınızı güzelleştirmeniz adına tavsiyeler vermektedir. Daha fazlasına Hometsy YouTube kanalından ve instagram hesabımızdan ulaşabilirsiniz.

Hometsy ekipleri mobilya üretiminde; (Bursa ve Yalova il sınırları dahilinde )sizinle birlikte baştan yaratacağımız mekanı ziyaret ederek detaylı ölçü kontrolü yapar. *(belirtilenler dışında ki illerde +yol ücreti alınır)* yada; Sizin vereceğiniz ölçüler ve istediğimiz açılardan çektiğiniz fotoğraflar dahilinde sizleri yönlendirerek, onaylamış olduğunuz tasarım, üretilmek üzere bir sipariş haline getirilir. Son olarak Hometsy mobilya üretim ekiplerimiz tamamıyla el işçiliğiyle sizlerin hayallerini hayatlarınız haline getirmek amacıyla üretime geçerler.

Kişiye özel olarak üretilecek Hometsy ürününüz, üretim süresinin tamamlanmasının ardından size belirtilen tarihte sevkiyatı ve montajı gerçekleşir. Hometsy’den almış olduğunuz ürünlerin nakliye ve montaj hizmeti (Bursa ve Yalova il sınırları dahilinde) konusunda uzman ekipler tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
*(Bursa ve Yalova harici illerimizde) Ürün boyutları özelinde ekstra ücret alınmaktadır. Söz konusu ücretler üretime başlanmadan bulunduğunuz şehir ve ürün boyutlarına göre hesaplanarak tarafınıza bildirilmektedir.

Anahtar Teslim Tadilat & Tamirat Hizmetleri

Anahtar teslim tadilat dekorasyon işleri, her ne kadar basit ve komplike olmayan işler gibi görünselerde, damlaması bitmeyen bir musluktan yeni kurulacak şömine bacasının statik hesaplarına kadar uzanan zor ve profesyonellik gerektiren işlerdir. Evinizdeki huzuru etkileyen bu sürecin ise profesyonel bir ekip tarafından hem iyi yönetilmesi hem de doğru şekilde planlaması gerekir.

Projemizle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi, kumaş, kapak, kulp, tezgah, aksesuar vb. gibi seçimlerinizi Hometsy tasarım ekibiyle görüşerek. Proje Ekibimiz beklentilerinizi öğrenerek zevkinize ve cebinize uygun yönlendirmeler ve tasarım uygulamalarında bulunur.

Proje ekibimiz sizinle yapmış olduğu görüşmelerden sonra proje bazlı ya da istediğiniz ölçülere göre bilgisayar ortamında çizim yapmakta, üç boyutlu olarak görmenizi sağlamaktadır. Tasarım, seçtiğiniz paketler özelinde sahip olduğunuz revizyon hakkına kadar devam eder.

Tesisat işlemleri

Zemin kaplama  işlemleri (parke, fayans, epoksi) 

Boya badana alçı ve alçıpan işlemleri

Mobilya grubu imalatı işleri

Dekoratif dokunuşlar

Sıhhi tesisat işleri
Elektrik tesisat işleri
Bölme duvarları yıkım yapım işleri
Alçı duvarlarını hizalama işleri
Alçıpan tavan uygulama işleri
Boya badana uygulama işleri
Seramik fayans döşeme işleri
Duşakabin yerleşimi işleri
Yer döşeme(laminat, parke) işleri
Mobilya imalatı(mutfak, banyo dolabı,portmanto,yüklük ve yatak odası dolap aksamları)
3d tasarım projesi oluşturma işleri
Dekoratif sıva uygulama işleri
Mozaik, mermer, granit döşeme işleri
3d, Saray, Gergi tavan uygulama işleri
3d duvar ve duvar kağıdı uygulama işleri
İç mimari tasarım projesi işleri

Kişiye özel olarak üretilecek Hometsy ürününüz, üretim süresinin tamamlanmasının ardından size belirtilen tarihte sevkiyatı ve montajı gerçekleşir. Hometsy’den almış olduğunuz ürünlerin nakliye ve montaj hizmeti (Bursa ve Yalova il sınırları dahilinde) konusunda uzman ekipler tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
*(Bursa ve Yalova harici illerimizde) Ürün boyutları özelinde ekstra ücret alınmaktadır. Söz konusu ücretler üretime başlanmadan bulunduğunuz şehir ve ürün boyutlarına göre hesaplanarak tarafınıza bildirilmektedir.

Ürünlerimiz tamamıyla üretim kaynaklı, sevkiyat kaynaklı hatalara karşı ömür boyu garantilidir. Hometsy ekipleri olarak, sevkiyat ya da üretimden kaynaklanan hata ve arızalarda, herhangi bir ücret talep etmeksizin servis ve bakım hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Hometsy, herhangi bir garanti süresi belirtmeksizin ürünlerinin arkasındadır, istenen hizmetleri, tespit edilen sorunları bedelli veya ücretsiz olarak çözmektedir.*(Bursa ve Yalova harici illerimizde) Ürün boyutları özelinde ekstra ücret alınmaktadır. Söz konusu ücretler üretime başlanmadan bulunduğunuz şehir ve ürün boyutlarına göre hesaplanarak tarafınıza bildirilmektedir.

Alışveriş Bilgileri

Seçtiğiniz ürün ve hizmetleri “Sepete Ekle” ile sepetinize ekleyip, satın alabilirsiniz.

www.hometsy.com üzerinde yapacağınız tüm alışverişlerde, belirtilen tüm fiyatlarda KDV dahildir.

Siparişiniz elinize ulaşmadan, yanlışlıkla verdiğiniz siparişleri tarafımıza mail yada WhatsApp iletişim hattımızdan bildirerek, siparişiniz iptal edilerek ödenen tutar size iade edilecektir.

www.hometsy.com üzerinden yapacağınız, danışmanlık hizmeti, ürün vb. alışverişlerde yapmak istediğiniz değişikliği bize iletişim kanallarından ileterek yönlendirmelerimiz ile birlikte yapabilirsiniz.

www.hometsy.com üzerinden alacağınız fiziki ürünlerde, kargo tamamıyla ücretsizdir. Teslimat ve iade ile ilgili şartlarımızı, mesafeli satış sözleşmemiz üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Ödeme Bilgileri

www.hometsy.com, üzerinden alacağınız Online Danışmanlık hizmetleri, fiziki ürün vb. alışverişinizde site üzerinden 3D secure güvenlik yöntemiyle “iyzico” aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz.

www.hometsy.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde fiyatlarımıza KDV dahil olup, belirtilen tutar haricinde herhangi bir ödeme yapmazsınız. “iyzico” sanal post ödeme yöntemini kullanan www.hometsy.com’da Kredi Kartınız ile taksit yapabilir, havale ile ödemelerde özel fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

www.hometsy.com’da yapacağınız alışverişlerde, 3d secure kullanan sanal pos aracılığı ile dilediğiniz sayıda taksit(kartınızının izin verdiği sayıda) yapabilirsiniz. Kredi kartınıza taksit ile yapacağınız alışverişlerde, hangi kredi kartınızı kullandığınıza bağlı olarak “toplam tutar + vade farkı” şeklinde ödeme yaparsınız.

www.hometsy.com‘da banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Belirtilen hesap numaralarımıza, havale ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz için belirlediğimiz indirim oranından yararlanarak ödeme yapabilirsiniz.

www.hometsy.com‘da yapacağınız bütün alışverişler alacağınız bütün hizmetler faturalıdır. Hometsy, muhasebe birimi ödemeniz ardından “7” gün içerisinde adınıza faturanızı keserek tarafınıza iletmektedir.