Dekorasyon

Yaşam alanlarınızın zevklerinizi yansıtmasını, keyif almanızı ve bütün bunları profesyonel ve ekonomik çözümlerimiz eşliğinde yapmanızı sağlıyoruz.

İster restore edilecek bir koltuğun kumaşı, ister evinizin en keyifli köşesi isterseniz ofislerinizi birlikte tasarlayalım. 

Kişiye Özel Mobilya Tasarımı & Üretimi

Hometsy ekibi olarak; evinizin estetiğini bir bütünlük katmak amacıyla uzun ömürlü, şık ve kaliteli mobilya tasarımları yaparak üretim yapıyoruz. Sizin yaşam alanlarınızda sizin tasarımlarınız olsun.

Özel kesim şık sehpalardan, mutfak dolaplarına, yatak odası takımlarına varıncaya kadar  tasarım, nakliye, montaj dahil anahtar teslim işleri için bir tık uzağınızdayız.

Anahtar Teslim Tadilat

Yaşam alanlarınızda memnun olmadığınız bir duvar, değişmesi gereken parkeler, uzun zamandır hayal ettiğiniz şömine  ve bunun gibi birçok zahmetli iş varsa;

İlk olarak tasarım ekibimizle birlikte çalışarak sizin zevk ve bütçeniz dahilinde planlama ve proje aşamalarını hallediyoruz. Sonrasında, profesyonel inşaat ekiplerimiz sizin zevk ve ihtiyaçlarınızı anahtar teslim şekilde sizlere teslim ediyor.

Görüşleriniz

Sizi Bekliyoruz

Yaşam alanlarınızı güzelleştirmek adına bizimle iletişime geçebilirsiz.