Online Dekorasyon Hizmetleri

Hometsy Yaşam ve Çalışma Alanlarınıza Değer Verir.

Hometsy

Ekonomik Online Dekorasyon

Ekonomik Dekorasyon hizmetleri ile evlerinizi ve ofislerinizi bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlıyor, detaylı alışveriş listeleri ve teslim dosyalarımız ile birlikte nerede olursanız olun sizler için hayallerinizde ki yaşam alanlarını tasarlıyoruz.

Hometsy

Ekonomik Online İç Mekan Dekorasyonu Nedir?

Online Ev Dekorasyonu hizmetlerimiz, hayalinizdeki yaşam ve çalışma alanlarınıza daha fonksiyonel, daha estetik, daha hızlı ve daha ekonomik şekilde kavuşmanızı sağlayan, online ev tasarımı hizmetlerimizi ifade etmektedir.

Eko Dekorasyon paketlerimiz ile sizlerin zevkleri, özel ihtiyaçlarınız ve belirtmiş olduğunuz bütçeler ile sizlerin kendi tarzına özel, estetik ve işlevsel alanlar tasarlıyoruz. Sizlere daha düşük bütçeler ile daha ekonomik şekilde bir tasarımcı ile çalışmak imkanı sağlamak amacıyla hazırlamış olduğumuz eko iç mekan tasarımı paketlerimizde hizmet sürecimizi şu şekilde ifade ediyoruz.

Hometsy olarak, sizlere kendi dekorasyon tarzınız doğrultusunda uzman bir tasarımcı ile nerede olursanız olur özel bir dekorasyon hizmeti almanız amacıyla çalışmaktayız. Online ev dekorasyonu hizmetlerimiz, sürecin başından sonuna sürekli olarak, WhatsApp destek gruplarımız, telefon ile görüşmelerle sizlerle iletişimde kalarak devam etmektedir.

Klasik Paketler ile Eko Paketlerin Farkı Nedir?

Hometsy, sizler için hazırlamış olduğu iç mekan dekorasyonu paketlerinde 3D Model, 2D Görseller, Özel Tasarım Mobilya Çizimi ve birden çok revize hakları tanımlamıştır. Eko Paketlerimiz, daha düşük bütçe ve daha hızlı şekilde bir tasarımcılar ile çalışmak isteyen kişiler için normal paketlere kıyasla daha hızlı ve daha ekonomik çözümler sunmaktadır.

Normal Online Ev Dekorasyonu paketlerimizden farklı olarak, Eko paketler, İç Mekan Dekorasyonunda, 2D model, gerçekçi 3D Render görselleri, Özel Mobilya Tasarımı ve diğer ekstraları barındırmamaktadır. Daha detaylı ve daha özel bir iç mekan tasarımı hizmeti için klasik paketlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Klasik Online İç Mekan Tasarımı hizmetlerimizi incelemek için "tıklayınız."

Adım adım dekorasyon

Ekonomik Online Tasarım Nasıl Çalışır?

Hometsy, Online Dekorasyon ve Online Ev Dekorasyonu hizmetleri ile yaşam ve çalışma alanlarınıza bir iyilik yapın. Her mekana, her bütçeye uygun yepyeni online ev, ofis dekorasyonuna sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

online dekorasyon nasıl çalışır

1. Sizi Tanıyoruz

Tarzınıza uygun yepyeni ev, ofis dekorasyonunuza sahip olmak için öncelikle, sizlerin zevklerini ve ihtiyaçlarınızı öğrenmemiz için sizlere özel hazırladığımız, "detaylı istek" anketimizi ardından, dekorasyon tarzınızı öğrenmemiz adına özel olarak hazırladığımız, "Tarzını Keşfet" testini çözerek sürece başlıyoruz.

online ev dekorasyonu ölçü

2. Ölçüler

Bütçe ve istekleriniz özelinde ihtiyacınız olan, Online Dekorasyon paketimizi seçerek, çalışacağımız alan ile ilgili ölçü ve fotoğrafları bize iletiyorsunuz.

online ev dekorasyonu siteleri
online ev dekorasyonu fiyatları

3. Proje Süreci

Beklentileriniz, bütçeniz ve işlem yaptığımız paket dahilinde hayallerinizi gerçekleştirmek üzerine sizlerden geri dönüşler alarak uyum eşliğinde çalışıyoruz.

4. Final & Teslim

Ve geldik mutlu sona… Birlikte tasarımını sürdürdüğümüz projemizi görseller ve diğer gerekli dokümantasyonları (alışveriş listeleri, en uygun fiyatlı alımlar, indirimler vs) dijital sunum şeklinde teslim ediyoruz. Sizler hayallerine kavuşuyorken, biz de sizi mutlu etmenin memnuniyetini yaşıyoruz.

Online Dekorasyon Paketlerimiz

Ekonomik Online Dekorasyon Hizmetleri

Hometsy olarak, her evin her ofisin ve akla gelebilecek her alanın özel bir hikayesi olmasına inanıyoruz. Hometsy ekibinde yer alan tasarımcılar, sizlerin yaşam ve çalışma alanlarını kolay, online ve pratik şekilde tasarlar ve dekore ederken tamamıyla sizlerin görüşlerini, ihtiyaçlarını ve en önemlisi bütçenizi göz ederek çalışmaktadırlar.

EKO Yatak Odası Tasarımı Dekorasyon Paketi

5.500,00
Yatak Odası Tasarımı Dekorasyon Paketi ile Odanızı tamamen sizin tarzınız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm mobilya ve aksesuarlarınızı seçerek baştan yaratıyoruz. Mekanda kullanılacak renk, zemin kaplamaları ve aydınlatma unsurlarına kadar tüm öğeleri ahenk içinde tasarlıyoruz. EKO Yatak Odası Dekorasyonu paketimiz ile yatak odalarınızı baştan aşağı sizler için tasarlıyor, oda yerleşim planı, MoodBoard ve alternatifli alışveriş listeleri ile size, ailenize ve sevdiklerinize özel yatak odası tasarımınızı gerçekleştiriyoruz.

EKO Oturma Odası Tasarımı Dekorasyon Paketi

5.800,00
Oturma Odası Tasarımı Dekorasyon Paketi ile Aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçireceğiniz konforlu ve tamamen size özel yaşam alanları tasarlıyoruz. Yer döşemesinden aksesuarlarına kadar sıfırdan odanızı yenileyelim.  EKO Oturma Odası Dekorasyonu paketimiz ile oturma odalarınızı baştan aşağı sizler için tasarlıyor, oda yerleşim planı, MoodBoard ve alternatifli alışveriş listeleri ile size, ailenize ve sevdiklerinize özel oturma odası tasarımınızı gerçekleştiriyoruz.

EKO Antre Tasarımı Dekorasyon Paketi

3.900,00
Evinizin enerjisi kapıdan ilk girişte dikkatleri çeker. Küçük ama etkili dokunuşlar yaparak evinize adım atar atmaz evinizin büyüleyici atmosferi sizi karşılasın. Göz kamaştırıcı tasarımlara sahip olmak için Hometsy tasarımcıları ile iletişime geçin. EKO Antre Dekorasyonu paketimiz ile antrelerinizi baştan aşağı sizler için tasarlıyor, oda yerleşim planı, MoodBoard ve alternatifli alışveriş listeleri ile size, ailenize ve sevdiklerinize özel antre/hol/koridor tasarımınızı gerçekleştiriyoruz.

EKO Çocuk Odası Tasarımı Dekorasyon Paketi

4.900,00
Çocuk / Genç / Bebek Odası Tasarımı Dekorasyon Paketi  ile, sizler için dünyanın en değerlileri çocuklarınız için, onların ihtiyacına uygun güvenli ve tamamen onların hayal gücüne göre eşsiz odalar tasarlıyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımız için her şeyin en güzeli ve en mükemmeli olması için titizlikle çalışıyoruz. EKO Çocuk Odası Dekorasyonu paketimiz ile çocuk odalarınızı baştan aşağı sizler için tasarlıyor, oda yerleşim planı, MoodBoard ve alternatifli alışveriş listeleri ile size, ailenize ve sevdiklerinize özel çocuk odası tasarımınızı gerçekleştiriyoruz.

EKO Balkon / Kış Bahçesi Tasarımı Dekorasyon Paketi

4.300,00
Evde kaldığımız bu günlerde kıymetini daha çok anladığımız balkon, teras, kış bahçesi gibi açık mekanlarımızı güzelleştirmek daha da önem kazandı değil mi? İstediğiniz konsept ve tarzlarda balkonlarınızı rüya gibi tasarım fikirleriyle tasarlıyoruz. EKO Balkon/Teras/Kış Bahçesi Dekorasyonu paketimiz ile balkonlarınızı baştan aşağı sizler için tasarlıyor, oda yerleşim planı, MoodBoard ve alternatifli alışveriş listeleri ile size, ailenize ve sevdiklerinize özel balkon/teras/kış bahçesi tasarımınızı gerçekleştiriyoruz.

EKO Salon Tasarımı Dekorasyon Paketi

6.000,00
Evlerimizde en şık, göz alıcı ve bir o kadarda konforlu olmasını beklediğimiz alanların başında gelen salonlarımız, misafirlerimizi ağırladığımız, evlerimizde vaktimizin büyük kısmını geçirdiğimiz alanlardır. EKO Salon Dekorasyonu paketimiz ile salonlarınızı baştan aşağı sizler için tasarlıyor, oda yerleşim planı, MoodBoard ve alternatifli alışveriş listeleri ile size, ailenize ve sevdiklerinize özel salon tasarımınızı gerçekleştiriyoruz.
Hometsy

Neden Hometsy Eko Online Dekorasyon?

Vermiş olduğumuz ekonomik Online Tasarım Hizmetleri ile birlikte sizleri mağaza mağaza gezmekten, günümüzün yoğun yaşam temposu içerisinde bir de mekanını dekore etmek için internette güvenilir bir site bulabilir miyim derdinden, fikir araştırıp acaba nasıl olur diye gözünüzde canlandırmaya çalışmaktan, dergilerin karıştırılmamış sayfası kalmayana kadar araştırmaktan kurtarmak aklınızdaki her soru işaretini cevaplandırmak, sizleri daha kolay daha hızlı ve daha ekonomik şekilde bir iç mekan tasarımı hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

 
Danışanlarımız

Ne Dediler?

Hometsy

Online Ev Tasarımı

Hizmetimiz hakkında konuşmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

 

 

  Hometsy

  Online Ev Tasarımı

  Hizmetleri Sık Sorulan Sorular

  Online Dekorasyon, İç mekan tasarımı hizmetini, sizin bütçe, zevk, istek ve talepleriniz doğrultusunda Online olarak, bulunduğunuz yerden tek tıkla, başarılı tasarımcılar tarafından almanız anlamına gelmektedir. Nerede yaşıyor olursanız olun, evinizin tasarımcıları yanınızda.

  Ekonomik Ev Dekorasyonu hizmetlerimiz, hayalinizdeki yaşam ve çalışma alanlarınıza daha fonksiyonel, daha estetik, daha hızlı ve daha ekonomik şekilde kavuşmanızı sağlayan, online ev tasarımı hizmetlerimizi ifade etmektedir.

  EKO paketlerimiz, sadece odasını ve alanını baştan aşağı değiştirmek yada sıfırdan komple bir alan tasarımına ihtiyaç duyan kişilere özeldir.

  • EKO paketlerimizde, herhangi bir Model, Render işlemi gerçekleştirilmemektedir.
  • EKO dekorasyon paketlerimizde, özel tasarım mobilya çizimi ve tasarımı bulunmamaktadır.
  • EKO İç Mekan Tasarımı hizmetlerimizde, teslim sürelerimiz normal paketlere göre oldukça kısadır.
  • EKO Ev Dekorasyonu paketlerimizde, paket farketmeksizin yalnızca 1 revize yapılmaktadır.

  Yenilenme, Renk Seçimi, Ev Tekstili Seçimi, Mobilya Yenileme, Mobilya Seçimi, Duvar Tasarımı, Antre/ Hol Tasarımı, Balkon Dekorasyonu, Giyinme/Çamaşır Odası Dekorasyonu, Yatak Odası Dekorasyonu, Oturma Odası Dekorasyonu, Çocuk Odası Dekorasyonu, Banyo Dekorasyonu, Mutfak Dekorasyonu, Salon Dekorasyonu, Ofis Dekorasyonu, Otel Odası Dekorasyonu, Mağaza Dekorasyonu, Kafe Dekorasyonu ve Alegori, Armoni, Mimesis Paketlerinden oluşan her türlü iç mekan sorunşarınza yönelik paketlerimiz mevcuttur.

  Özel istekleriniz için, sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçiniz.

  Öncelikle Stil Testini çözerek tarzınızı anlamanıza yardımcı oluyoruz. Daha sonra bütçeniz ve ihtiyaçlarınıza uygun paketi satın alıyorsunuz. Satın alma işlemi sırasında oluşturduğunuz üyelik kaydında verdiğiniz iletişim bilgileri ile en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlıyoruz. Beklentileriniz ve satın aldığınız paket dahilinde sizlerden geri dönüşler alarak uyum eşliğinde çalışıyoruz. Son aşamada, üzerinde birlikte çalıştığımız projenizi dijital sunum şeklinde teslim ediyoruz.

  Öncelikle projeniz her aşamasında sizin bilgi ve zevkinize uygun olarak yürütülmektedir. Proje başlangıcından satın aldığınız paketteki revizyon hakkı sayısınca tasarımınız yeniden istekleriniz doğrultusunda ele alınıp değişiklik yapılabilir. Dilerseniz projeniz bitmeden ara görüşmelerde revizyon hakkı satın alabilirsiniz.

  Sizin zevk, bütçe ve istekleriniz doğrultusunda tasarlayıp bitirdiğimiz projeleriniz, size daha önce bilgisi verilen teslim tarihinde, paket içeriğindeki dokümanların hepsi dijital olarak hazırlanıp PDF dosya biçiminde verdiğiniz mail adresinize gönderilir. Ek olarak üyelik paneliniz üzerinden dosyalarınıza erişebilirsiniz.

  Zevk ve dekorasyon tarzınızı anlayabilmek için sizlere özel oluşturulmuştur. Çıkan sonuçlara göre tasarımımızı şekillendireceğimiz için gerçek fikirlerinizi yansıtan seçeneği seçmeniz gerekmektedir.

  Paketinizi satın aldıktan sonra Hometsy ekibimiz sizinle iletişime tasarımcılarımızın müsaitlik durumuna göre size randevu verecektir. Randevu tarihinden itibaren proje süreci başlayacaktır.

  Hometsy Instagram hesabımızdan, WhatsApp Destek Hattımızdan veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tasarım, dekorasyon ve proje süreciyle ilgili tüm sorularınız için Hometsy ekibi olarak sizlerin hayatını kolaylaştırmak için yardımcı olacağız.

  Sipariş sonrasında, Hometsy ekibi size üyelik işlemlerinde girdiğiniz iletişim bilgileri yoluyla ulaşır. Sizlerin uygun olduğu bir zamanda randevu ayarlayabilmek için görüşme sağlanır. Randevu gününden önce size özel hazırlanmış tarz testi ve danışan talep testlerimizi sizinle paylaşıp, formları doldurmanız istenir. İlk görüşmede belirttiğiniz zevkleriniz, bütçeniz ve istekleriniz doğrultusunda satın aldığınız paket kapsamında çalışmaya başlarız.

  Evinizde bulunan şerit metre, çelik metre veya lazer metre ile odanızdaki tüm duvarları en küçük girinti çıkıntısı, kapı- pencere boşlukları, baca delikleri, kolon ve kirişler de dahil ölçerek kağıda aktarmaktır.

  Öncelikle tüm duvarları tek tek tamamını alacak şekilde karşıdan çekmelisiniz. Fotoğraf çekeceğiniz alan tüm duvarı kadraja alacak şekilde geniş değilse farklı köşe ve açılardan tüm detayları gösterecek şekilde çekiniz.

  Hometsy tasarımcıları ve danışanlarımızın, aralarında belirlediği uygun bir saatte yüz yüze gelmeden WhatsApp Hattı veya mail adresimiz üzerinden gerçekleştirdiği yazılı görüşmelerdir.

  Sizlerin taslak proje üzerindeki değerlendirmeler yapılırken değişiklik yapılmasını istemenizdir.

  Proje geliştirme aşamasında tasarımcımızın sizlerle paylaştığı değiştirilebilir olan odanızın kuşbakışı çizimidir.

  Odanızın kuşbakışı planında her bir eşya ve mobilyanın nerede olacağı ve boyutlarının detaylı şekilde çizilmiş halidir.

  Odanızın kuşbakışı planında her bir eşya ve mobilyanın nerede olacağı ve boyutlarının detaylı şekilde çizilmiş halidir.

  Projenin teslim aşamasında eşyalarınızın son konumlarının belirlendiği kuşbakışı çizimdir.

  Odanızın sanal modeli oluşturulduktan sonra bu odanın nasıl görüneceğini sizlere anlatmak için hazırlanmış resimdir.

  Oda duvarlarınızın proje sonunda nasıl görüneceğinin çizimidir.

  Oda tasarımında seçilen tüm eşya ve mobilyaların, marka, fiyat ve ürün kod bilgilerinin yazıldığı listedir.

  Perde, halı, kilim, kırlent, örtü, minder gibi dekoratif ürünlerin odanıza uygun olarak seçilmesidir.

  Odanız için seçilen zemin kaplaması, duvar kağıdı, duvar veya yer seramiği gibi ürünlerin tarzınıza uygun seçilmesidir.

  Odanızın konseptine ve tarzınıza uygun mobilyaların, aksesuarların sizin için seçilmesidir.

  Odaya uyumlu aydınlatma ögelerinin seçilmesidir.

  Odanızın ölçülerine uygun dolap, kitaplık, duvar nişi, radyatör saklama dolabı, pencere önü bench tasarımı veya tek sandalye, masa, tv ünitesi, konsol ile sınırlı özel tasarım mobilya seçeneklerimizden sizin ihtiyacınız olan yalnız birini seçip proje kapsamında çiziyoruz.

  Oda tasarımında mobilya, malzeme ve duvarların birbiriyle uyumlu olarak renklerin seçimidir.

  Mutfak ve banyo, belki de en çok depolamaya ihtiyaç duyulan mekanlardır. Aynı zamanda alana uygun ölçülerde hazır dolap bulmak da çok zordur. Bunun için Hometsy Mutfak ve Banyo dekorasyonu paketleri içerisinde sizin odanıza özel dolap çizimleri yapılmaktadır.