Dekorasyon Fikirleri, Dekorasyon Tavsiyeleri

Dekoratif Ürün Seçimi Nasıl Yapılır? | Dekorasyon Aksesuarları

dekoratif ürünler

Ev ve ofisleri dekore ederken, tablolar, biblolar, vazolar gibi dekoratif ürünler kullanırız. Dekoratif Ürün Seçimi, ev dekorasyonunda tamamlayıcı olmakla birlikte biz iç mimari tasarımcıların sihirli dokunuşlarıdır. Hometsy ekibi mimarları tarafından hazırlanmış dekorasyon aksesuarları nasıl seçilir başlıklı çalışmamızın size ilham vermesi dileğiyle başlıyoruz.

Dekoratif Ürün Seçimi Nasıl Yapılır?

Online ev dekorasyonu çalışmalarımızda bir evin dekorasyonunu oluşturan ana unsurların seçiminin ardından Dekoratif Ürün Seçimi çalışmalarına başlarız. Aşağıda sizler için ev dekorasyon siteleri arasında bulabileceğiniz dekoratif objelerin bir listesini hazırladık.

Online İç Mimarlık Ve Dekorasyon

 • Aydınlatma ürünleri (avize, lambader vb.)
 • Sepet çeşitleri (Hasır, bambu, rattan vb.)
 • Dekoratif amaçlı kitaplar, dergiler
 • Vazo gibi cam aksesuarlar
 • Sehpa, puf, bar sandalyesi vb.
 • Mumluk, dekoratif mumlar
 • Yapay yada canlı çiçekler, çam kozalakları, deniz kabukları
 • Tablolar (Kanvas tablo, çerçeveli tablo, cam tablo vb.)
 • Dekoratif aynalar
 • Halı, kilim, paspas, yastık kılıfları
 • Aplikler gibi duvar dekorasyonu ürünleri
 • Ahşap dekoratif ürünler

dekoratif ürün seçimi

Görüldüğü üzere dekoratif ürün seçimi listemiz oldukça kalabalık ve sonu gelmeyen bir listedir. Günümüzde Kendin Yap Dekorasyon (DIY= Do it yourself) çalışmaları ile birlikte akla gelebilecek birçok üründen el işiyle dekorasyon ürünleri imal edilmektedir. Ev iç tasarım trendleri zamanla değişmektedir. İç mimarların, dekoratörlerin ve tasarımcıların dekore ettikleri alanlarda sihirli ama ufak dokunuşlar ile mucizeler yaratmasındaki en önemli dekorasyon püf noktası kesinlikle dekorasyon aksesuarlarıdır.

Oturma Odası Dekorasyonu Tavsiyeleri | Küçük Büyük Odalar

Dekoratif ürünlerin, aksesuarların, eşyaların yaşam ve çalışma alanlarınızda nasıl farklılıklar yaratacağını görmek eminiz ki sizi oldukça mutlu edecektir. Online iç mimarlık hizmetlerimizde sizin istek ve önerilerinize dikkat etmekle birlikte alanında uzman tasarımcılarımız halıları, aydınlatmaları, sanat eserlerini ve diğer tüm dekorasyon ürünlerini doğru ve dekorasyon tarzınıza uygun şekilde konumlandırarak sizleri mutlu etmektedir.

dekorasyon alışveriş önerileri

Dekorasyon tarzınızı, web sitemiz üzerinde bulunan “Dekorasyon Tarzını Keşfet” adlı stil testimizi çözerek öğrenebileceğinizi biliyor muydunuz?

Hometsy olarak yaptığımız özel ev iç tasarım çalışmalarında dekoratif ürün seçiminde odanın sahip olduğunu dekorasyon stiline öncelik vermekteyiz. Örneğin, bir duvar dekorasyonu çalışmasında kritik nokta kesinlikle duvardaki boya rengidir. Başka bir örnek, amerikan mutfak bir salona sahipseniz iki farklı fonksiyonu ayıracak iki farklı halı kullanmalısınız. Dekoratif ürün seçimini daha çok tamamlayıcı bir unsur olarak düşünmekte fayda vardır. Öyle ki buna hazırlamış olduğunuz bir pastanın üzerine koyduğunuz tazecik çileği örnek verebiliriz.

Dekorasyon aksesuarlarını, tamamlayıcı unsurlarını seçimi hakkında bilgi vermenin en doğru yolu örnekler ile açıklamak olacaktır. Örneğin, küçük ev dekorasyonu yapılırken ana odağımız, sahip olduğumuz küçük odaları, alanları olduğundan büyük ve ferah göstermektir. Dolayısı ile özellikle boya rengi ve alanlara hakim renk açık renkler olacaktır. Ek olarak, seçeceğimiz modern dekoratif objeler uyumlu ve uygun ölçülerde olmalıdır.

Ev iç tasarım hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Değerlendirme

Dekoratif Ürün Seçimi Nasıl Yapılır? | Dekorasyon Aksesuarları” ile ilgili yorum;

 1. Nurtena dedi ki:

  Değerli paylaşımınız için teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir