Dekorasyon Tavsiyeleri

Sağlığınıza İyi Gelecek Dekorasyon Tavsiyeleri

Sağlığınıza İyi Gelecek Dekorasyon Tavsiyeleri

Sağlıklı yaşama bütünsel bir yaklaşımda bulunmak gerekirse diyet, egzersiz veya bir sürü takviye almaktan daha fazlası olduğunu söylemek gerekir. Ekip olarak sizler için Sağlığınıza İyi Gelecek Dekorasyon Tavsiyeleri adı altında bir çalışma yaptık, umarım dostlarımız bundan faydalanır.

Sağlığınıza İyi Gelecek Dekorasyon Tavsiyeleri

Sağlıklı yaşama süreci, evde de sizin için en uygun ortamı yaratmayı gerektirir. Bunu şu şekilde düşünün: bir resort veya spa’da kendinizi rahat hissetmenizin bir nedeni var. Çünkü ortam sizi belli bir şekilde hissetmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Otel Odası Tasarımı Dekorasyon Paketi, hizmetimizi görüntülemek için tıklayınız.

İşte, siz sağlıklı yaşamak isteyen dostlarımıza bir kaç küçük tavsiye..

“Aslan Yattığı Yerden Belli Olur.”

Aşağıda Sağlığınıza İyi Gelecek Dekorasyon Tavsiyeleri ile ilgili verdiğimiz bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

  • Gereksiz eşya kalabalığından kurtulun
  • İçerideki temiz hava kalitesini etkileyen unsurlar
  • Aydınlatmanın sağlığa etkisi
  • Perde seçimi
  • Renklerin uyumu sizi iyileştirsin

sağlık için ev dekorasyonu

Eşyalarınızı Ve Aklınızı Düzenleyin

İster inanın, ister inanmayın, çevrelerimiz hem olumlu hem de olumsuz olacak şekilde bizim duygu düşünce hissiyatımıza etki eder.

“Olumsuz duygular vücudumuzda stres ve gerginlik yaratır ve anksiyete, mide ağrıları veya omuzlarımızda sertlik gibi çeşitli şekillerde ortaya çıkar,” Amato

Çevrenizde olan nesnelerle duygusal ilişkilerin sorgulanmasını önerir. Belirli bir madde olumsuz veya olumlu duygular, düşünceler oluşturabilir mi?

“Bu eşya bir hediye miydi? O kişiyle ilişkiniz nasıl? Bu öğeyi bir hediye olduğu ya da hatıra olduğu için saklamaya mecbur hissediyor musunuz? ”

Hava Kalitesinin Sağlığa Etkisini Unutmayın

Hava kalitesinin sağlık üzerinde büyük etkisi olduğu tartışılmaz bir gerçektir.

Ekip olarak, yaşam alanlarınıza bitki ekleyerek hava kalitesini artırmanızı öneriyoruz. Ayrıca bir ortamda yeşillik bulunmasının stresi büyük ölçüde azalttığı yapılan deneyler sonucunda kesin bir şekilde kanıtlanmıştır.

yatak odası perde seçimi

Aydınlatmanın Önemi Unutulmamalı

Parlaklığı ayarlanabilir, zevkinize ve o anki ihtiyacınıza göre ayarlanabilir aydınlatma ürünlerini kullanmayı tercih edin. Eğer bu tarz ışıklardan kullanma şansınız yoksa ve temin edemiyorsanız küçük bir başucu lambası kullanabilirsiniz.

Perde Seçiminize Dikkat Edin

Özellikle uyurken odalarınızı olabildiğince karanlık hale getirmelisiniz. Yatağa girdiğiniz anda telefonu elinizden bırakmak kesinlikle çok önemlidir.

Karanlık ortamda telefon ışığına maruz kalmak beyinde melatonin üretimine sebep olabilir. Özellikle yattığınız odalarda karartmalı camlar, karartmalı perdeler tercih ederseniz uyku kalitenizi arttırır dolayısıyla sağlığınıza büyük ölçüde iyi gelecek bir yol izlemiş olursunuz.

Renk Seçimleri

Evinizin, odalarınızın renk seçimleri mobilyalarınızla uyumları evinizde ki ortamın size ne hissettirdiğine direkt etki eden bir konu, odanızda sakin bir ortam yaratmayı düşünüyorsanız eğer renkler bu konuda en büyük ve en temel yardımcılarınız olacaklardır.

En rahatlatıcı renkler olarak bilinen, mavi, açık pembe, bej, açık gri, beyaz gibi tonları tercih edebilirsiniz. Ayrıca yatak odanızdan cep telefonu, bilgisayar ve televizyon gibi radyasyona sebebiyet veren elektronik aletleri çıkarmak sağlığınız bakımından çok iyi bir fikir olacaktır!

Değerlendirme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir