Dekorasyon Fikirleri, Dekorasyon Tavsiyeleri

Online İç Mekan Tasarımı Hizmetlerimiz Hakkında Genel Bilgilendirme

villa salon dekorasyonu

Hometsy olarak 2 seneyi aşkın süredir vermekte olduğumuz Online İç Mekan Tasarımı Hizmetlerimiz ile bugüne kadar birçok birçok eve, birçok hayata dokunarak birlikte çıktığımız tasarım yolculuğunda birçok önemli projeye imza atmış, birçok dost edinmiş bulunmaktayız.

Gerek web sitemiz üzerinde gerekse sosyal medya hesaplarımız üzerinde yapmış olduğumuz paylaşımlar ile sizlere danışanlarımız ile birlikte yürüttüğümüz proje süreçlerini paylaşarak sizleri Hometsy olarak neler yaptığımızı, Online Dekorasyon uygulamalarını nasıl yürüttüğümüzü paylaşmaktayız. Yazımızda, hizmetlerimizin genel kapsamını daha detaylı olarak işleyerek sizlere, Hometsy’nin yaşam ve çalışma alanlarınıza nasıl değer verdiğini anlatacağız.

Online İç Mekan Tasarımı Hizmetlerimiz

Online Dekorasyon hizmetleri, dekore edilecek alanın daha işlevsel daha fonksiyonel ve daha estetik şekilde tasarlanmasını içeren bir dizi tasarım ve uygulama çalışmasını ifade etmektedir.

Hometsy olarak, iç mekan dekorasyonunun kumaş, perde ve halı seçiminden öte sizin zevklerinizi yansıtan, içerisinde sizlerin mutlu olduğu mekanlar tasarlamak olarak görmekteyiz. İç mekan tasarımında önemli sorunlardan birisinin dekorasyonun, sadece şatafat, lüks ve devasa bütçelere özel olduğu algısının bilincinde olarak sizlere kendi zevkleriniz, kendi bütçeniz ve özel istek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda tamamıyla online bir dekorasyon hizmeti vermekteyiz.

online iç mimarlık hizmetlerimiz

Hometsy ekibi tarafından tasarlanmış, mutfak dekorasyonu projesi, 3D Render görselleri

Online ev dekorasyonu hizmetlerimizde, sizlerle sürecin başından sonuna kadar gerek özel WhatsApp gruplarımız gerekse telefon ile sürekli olarak iletişimde kalmaktayız. Sürecimizi özetlemek gerekirse, sizlerin ihtiyaçlarını ve tarzınızı öğrenecek bir dizi stil testleri ve çeşitli formları tamamlayarak başlamaktayız. İkinci adım olarak, sizin dekorasyon stiliniz ve sizin bütçeniz özelinde alanınıza özel taslak tasarım çalışmaları yapılmaktadır.

Sürecin devamında alanınıza özel mobilya tasarımları, gerekli tadilat uygulamaları gibi konularda pratik ve makul çözümler sunarak uygulama ve imalat konularında da Hometsy ekibinde yer alan tasarımcılar ve mühendisler tarafından sürekli olarak desteklenmektesiniz. Yazımızın devamında, Online İç Mekan Tasarımı Hizmetlerimiz için benimsediğimiz ilkeler, prensiplerimiz ve sizlere sunmakta olduğumuz avantajlar hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Online Ev Dekorasyonu çalışmalarımız, ile ilgili detaylı bilgi ve paketlerimizi incelemek için tıklayınız.

Online Dekorasyon Uygulamalarımız

Online ev dekorasyonu uygulamalarımız, alanlarınızın taslak plaklarını oluşturmaktan, 3D model görsellerine, detaylı ve alternatifli alışveriş listesine kadar uzanan birçok içeriğin bir araya getirilerek sizlere online şekilde sunumu ve dosya teslimiyle gerçekleşmektedir.

Online Tasarım Proje süreci boyunca sizlerle iletişimde kalarak, her adımda sizlerin onayı ve geri dönüşlerini alarak devam etmemiz nedeniyle hem iletişimimizi güçlendiriyor hem de sizin istek ve ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verebiliyoruz. Online İç mekan tasarımı uygulamalarında karşılaştığınız tadilat ihtiyaçları ve çeşitli mühendislik çözümleri ile ilgili olarak da gerek tadilat firması seçimi, gerek tadilat maliyetleri hesaplama gerekse farklı problemlerinizin çözümlerinde ekibimizdeki uzmanlardan ve proje ortaklarımızdan destek alarak sizler için en optimal çözümleri buluyoruz.

Danışanlarımız için hazırlamış olduğumuz Online Ev Dekorasyonu projelerimizi görüntülemek için tıklayınız.

online ev dekorasyonu uygulamalarımız

Hometsy ekibi tarafından tasarlanmış, antre dekorasyonu projesi, 3D Render görselleri

Online İç Mekan Tasarımı Hizmetlerimiz kapsamında sizlere en iyi hizmeti vermek üzerine odaklanmış olan Hometsy ekibi aşağıda ki başlıklar özelinde ve diğer tüm özel tasarım ihtiyaçlarında bir tık uzağınızda yer almaktadır. Bizlere WhatsApp destek hattımızdan ulaşmayı unutmayınız. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yaparak sizler için uygun saatlerde tasarımcı ekibimiz sizleri arayarak detaylı şekilde bilgilendirme yapacaktır.

 • İç mekan analizi
 • Dış cephe, kat planı gibi mimari çözümler
 • İnşaat mühendisliği çözümleri gerektiren uygulamalar
 • İmar, proje uygulamaları
 • İç mekan tasarımı, projelendirme
 • 3D model, render ve video görselleri
 • Detaylı alışveriş listeleri, indirimli fiyatlar
 • Tadilat, bakım ve onarım çözümleri ile şehrinizde sizlere çözümler sunmak

Yukarıda ki başlıklar online ev dekorasyonu hizmetlerimizin yanında sizler için ekstra olarak sağladığımız, iç mekan konularında aklınıza gelebilecek bütün sorunlarınız için çözüm üretebilecek yetkinlikte olduğumuzu ifade etmek için belirtilmiştir.

Özgün Dekorasyon Tarzı

Hometsy olarak, her evin bir hikayesi olması gerektiğine inanmaktayız. Öyle ki, online dekorasyon projelerimiz öncesinde siz değerli danışanlarımızı bir dizi stil testleri ve çeşitli tercihleriniz üzerine testlere tabi tutuyor olsak da, bunları ortak bir paydada birleştirerek sizlerin söylemleri doğrultusunda sizin için en güzel ve en özel tasarımları gerçekleştirmek üzerine çalışıyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi önceliğimiz “sizin dekorasyon tarzınız” ile sizin mutluluğunuz.

Ev iç mimari proje örnekleri

Hometsy ekibi tarafından tasarlanmış, Belçika güzellik kliniği dekorasyonu projesi, 3D Render görselleri

Özel Tasarım Mobilyalar

Başlığı “özel tasarım çözümleri” olarak güncellemek istesem de daha dikkat çekici olması adından Hometsy ekibi tarafından size sağlanacak ayrıcalıklardan yalnızca birisi olan ” özel mobilya tasarımı” şeklinde bırakmayı uygun görüyoruz. Kendi içerisinde iddaalı bir yaklaşım olsa da 2 seneyi aşkındır hizmet veren bir ekip olarak mutlu olarak ayrıldığımız hatta WhatsApp destek gruplarımızı kapatmadığımız dostlarımız ile yürüttüğümüz, onlara sunduğumuz “özel tasarım” çözümleriyle çok mutluyuz.

Bütçe Yönetimi, Ekonomik Çözümler

Online ev dekorasyonu çalışmalarımıza ilk olarak nereden başlıyoruz sorusuna cevaben, sizin dekorasyon tarzınızı öğrenmenin ardından yılların getirdiği tecrübeyle sizlere online olarak kolaylıkla doldurabileceğiniz açık ve net ifadelerle bütçenizi, özel ihtiyaçlarınızı öğrendiğimiz formlar olduğunu ifade etmeliyiz.

Gerçek o ki çoğu zaman danışanlarımız bütçe konusunda zorluklar yaşamakta, doğru fiyatlandırmaları sağlamakta zorlanmaktadırlar. Yine değineceğimiz bir konu olan tasarımcı ekibimizin tecrübesi ile alanların büyüklüğü, yaşadığınız şehir ve beklentileriniz doğrultusunda ortalama bütçeleri hesaplayarak size iletiyoruz. Ardından siz kendi gerçekliğinizde bunları değerlendirerek bize alanları dekore etmek için maksimum ve minimum bütçelendirmeyi belirterek çalışmalarımızı yönlendirmektesiniz.

Ekonomik çözümler kapsamında ise firmalar ile aramızda bulunan “özel protokoller” doğrultusunda stok kontrolü, ürünün termin süreci, alınacak mobilya, dekoratif ürün vb. ürünlerin maliyetlerinin hesaplanması ve doğru zamanda, indirimli fiyatları yakalamak gibi alanlarda kurmuş olduğumuz sistem ile sizleri sahip olduğunuz dekorasyon bütçesi ile maksimum kalitede ürünler ile buluşturmak üzerine çalışmaktayız.

Diğer bir örnek ile açıklamak gerekirse, evlerini dekore ettirmek isteyen kişilerde sıklıkla karşılaştığımız konulardan birisi evlerinde tadilat ihtiyacı bulunmasıdır. Bu doğrultuda Hometsy, olarak neredeyse 81 ilimizde bulunan usta – tadilat firması – marangoz diyalogları ile ihtiyacınız olan tadilat, yenileme ve özel mobilya imalatı uygulamalarında sizler için aracı olarak uygun fiyatlı olarak, doğru, kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet almanıza olanak sağlamaktayız.

İletişim Becerileri

Ev Dekorasyonu hizmetlerinin en büyük eksikliği nedir diye sorulsa cevap kesinlikle “iletişim” olmalıdır. Online İç Mekan Tasarımı Hizmetlerinde, iletişim başlığını biraz açmamız gerekirse, evimi tasarımcılara dekore ettirmek istiyorum diyen kişiler karşılarında muhatap bulmakta, onları anlayan ve sorunlarına çözüm üreten kişiler yerine klasik yöntemlerle kendi dekorasyon stillerini benimsetmeyi hedefleyen tasarımcılar ile çalışmaları olacaktır.

Hometsy olarak, her danışanımız için ekibimizin yer aldığı WhatsApp destek grupları oluşturmakla birlikte belirlediğimiz saatlerde telefon ile görüşmeler sağlayarak sizleri dinlemek, sorunlarınız doğrultusunda dekorasyon çözümleri gerçekleştirerek iletişim konusunu kendi adımıza çözmüş bulunmaktayız. Bununla birlikte yaptığımız online ev dekorasyonu çalışmalarında önceliğimiz kesinlikle sizin tarzınız ve sizin bütçeniz olmaktadır. Hometsy olarak unutmuyoruz, bizler sizlerin gerçekleri doğrultusunda eserler ortaya çıkaran online tasarımcılarız.

Kurumsal Kimliğimiz ve Faturalı Hizmetlerimiz

Hometsy, temellerini 2 yıl öncesinde atmış, aslında daha öncesinde fikir olarak ortaya atılarak gerekli şartlar sağlandığında resmi şekilde kurulmuş bir tasarım firmasıdır. Ek olarak, ” HOMETSY ” tasarım, iç mekan tasarımı ve özel mobilya tasarımı, dekoratif ürün imalatı gibi alanlarda Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından, marka tescili bulunan, tescilli bir tasarım firmasıdır.

İnşaat, tadilat, dekorasyon ve ev dekorasyonu hizmetlerinin piyasa genelinde en büyük eksikliklerinden birisi çalışan kişilerin, ekiplerin ” resmi bir geçerliliği” olmamasıdır. Peki bu problemi nasıl ifade etmeliyiz derseniz. Evlerinizde yaşadığınız tadilat sorunlarında çağırdığınız kişilerin yarattığı tahribat, eksik yaptıkları işler kapsamında muhatap bulamamamız gibi ifadeler eminim ki hepinizde çeşitli dejavu etkileri yaratmaktadır.

Konu ne olursa olsun, online bir dekorasyon hizmetinde dahi çeşitli kurallar, karşılıklı memnuniyet ilkeleri, güvenilirlik gibi kriterler esas alınmalıdır. Konumuz olan dekorasyon hizmetlerinden bağımsız olarak yapı, inşaat ve tasarım hizmetlerinde yaşadığınız bu tarz problemlerin devlet nezdinde, bir bağlayıcılığı olması adına vergisini veren, kurumsal bir kimliği bulunan, herhangi bir sorunda muhatap bulabileceğiniz firmalar ile çalışmanız emin olun ki sizi daha mutlu edecektir.

Özetlemek gerekirse, Hometsy olarak bütün hizmetlerimizi “faturalı” şekilde gerçekleştirerek vergisini veren, devlet nezdinde gerekli kriterleri karşılayan, danışanlarımıza karşı sorumluluğumuzun bilincinde olan bir tasarım firmasıyız.

Hep Destek Tam Destek

Bugüne kadar yapmış olduğumuz Online İç Mekan Tasarımı hizmetleri sonucunda danışanlarımızdan aldığımız övgüler arasında en sık karşılaştığımız konu “kendimi ifade edebildiğim ve beni anladığınız” için çok mutlu oldum ifadeleridir.

Yukarıda ki başlıklarda incelediğimiz üzere tasarım firmaları, kendi içlerinde tasarımcılar ben tasarımcıyım algısı ile çeşitli “ego” görünümlü davranışları üzerine evlerini dekore etmek isteyen kişiler ile iletişimde problemler yaşamaktadırlar. Bununla birlikte, kendi tarzlarını empoze etmeye çalışarak “ben hizmeti tamamladım” gibi yanlış bir davranış içerisine girerek kişileri yaşam ve çalışma alanlarında mutlu olmaktan alıkoyabilmektedirler.

Hometsy olarak, mottomuz yaşam alanlarınıza değer vermek olduğu gibi burada değer verilen ilk olarak “sizler” olmaktasınız. Nasıl her insanın kendine ait bir tarzı, kendine ait en sevdiği yemeği, kendine ait bir giyim zevki varsa yaşam ve çalışma alanlarınız, online oda dekorasyonu yapılacak alanlarınızın da kendine has, sizlere has tarzı ve stili olmalıdır. Bununla birlikte sizlerin belirlediği bütçeler ve özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi tasarım dilimizi kullanarak sizlerin mutluluğu için en optimal dekorasyon çözümlerini üretmekle yükümlüyüz.

Değerlendirme

Online İç Mekan Tasarımı Hizmetlerimiz Hakkında Genel Bilgilendirme” ile ilgili yorumlar;

 1. ufenim dedi ki:

  Açıklayıcı anlatımınız için teşekkürler sizinle iletişime geçmek istiyorum, nasıl ulaşabilirim?

 2. evimevimgüzelevim dedi ki:

  Detaylı açıklamanız sayesinde konuya hakim olup sizinle çalışma fırsatı buldum, iyi ki de buldum tekrar çok teşekkür ederiz.

 3. Funda dedi ki:

  Özellikle ahşap dekorlar modern mekanlara doğal çizgiler katmış. Bilgi için teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir