Dekorasyon Fikirleri, Dekorasyon Tavsiyeleri

İç Mekan Tasarımında Doğaya Dönüş Serisi Soluk Yeşil!

iç mekan tasarımında trendler

Yeşil tonları doğada her yerde ,yükselişte olan Biyofilik Dekorasyon trendine paralel şekilde, doğanın sakin ama canlı ruhunu evlerimize taşımanın bir yolu olduğu kesin bir gerçek.

İnternet üzerinde yaptığım bazı araştırmalar sonucu bulduğum harika örnekleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Hadi gelin, birlikte İç Mekan Dekorasyonundaki yenilikçi akımları serimize devam edelim.

Soluk Yeşil Rengin İç Mekan Dekorasyonunda

İç Mekan Tasarımında Doğaya Dönüş Serisi 

Hadi gelin ilk olarak, Home Office, kitaplık kombosu ile başlayalım.

Yeşil duvarlar, koyu kahverengi pencere çerçevesi ve sıcak tonlu koltuğu ile oldukça uyumlu görünüyor. Ahşap tonları ve yeşilin bu tonları birleşince kesinlikle bende o ortamda bulunma isteği yarattı. Siz ne düşünüyorsunuz? Böyle bir çalışma ortamına sahip olmak ister miydiniz?

İç Mekan Tasarımında Doğal Tonların Kullanılması

Şimdi, önümüzde rüya gibi bir oturma odası var.

Ben genel olarak, evlerde duvarların iki farklı renkte kullanılmasını seviyorum. Bu şekilde bir duvar tasarımı yapmak bana göre evimize eşsiz bir dinamizm katıyor.

Mobilya Yenileme Dekorasyon Paketi ,hizmetimizi görüntülemek için tıklayınız.

Koyu mat yeşil, mat krem ​​gri tonlarıyla muhteşem görünmekte. Gri kanepe ayrıca renk uyumuna mükemmel bir şekilde katılırken, salaş yastıklarda kesinlikle bitirici vuruşu yapıyor.

İşte Hometsy ekibi olarak bizim en beğendiğimiz kısma!

Açıkcası bu yazı bu resmi görmemiz ile başladı. Oda duvarlarında ki mat yeşil ve mavi dekoratif panellerin yarattığı sakinliğe, birlikte yarattıkları o doğal uyuma bir bakar mısınız? Renkler gerçekten çok uyumlu.

Üzerine yeşil tonlarda yorgan, zeminde ki ahşap ile uyumlu dekoratif bir kilim, hoş bir abajur güzel şık mat siyah bir sehpa. Odadan ziyade bir tablo gibi değil mi?

mat siyah mutfak

Soluk Yeşil Rengin İç Mekan Dekorasyonunda Kullanılması

Soluk yeşil tonların mutfak için uygun olmadığını düşünenlerden misiniz? Durun bir dakika hadi, bizim için bir şans verin. Bu fotoğraf bence kesinlikle sabit fikirli olmamak gerektiğinin kanıtı!

Bu yeşil tondaki duvarların, doğal ahşap zemin ile beyaz mermer ile ve güzel bakır detaylarla İç Mekan Tasarımında yarattığı uyuma sakinliğe bakar mısınız?

Ek olarak, bardak çanak gibi kristallerin ne kadar şık durduğuna kısaca bu tonların en basit mutfakları bile nasıl zengin gösterdiğine bakar mısınız?

Siz ne düşünüyorsunuz, yorumlarınızı bekliyoruz. Geldik bahçe kısmına, burası kesinlikle rüyalarımızı süsleyecek bir hayal gücüyle dekore edilmiş olmalı. Böylesine güzel bir güneş alan odaya sahip olmak için, sizce ne kadar paraya ihtiyacımız var ?

Yeşil duvarlar, dışarıdan gelen gün ışığı doğanın kendi yeşili ile birleşince ortaya adeta bir tablo çıkmış.

Yukarıda görüleceği üzere dokuma perdeler tercih edilmiş. Burası tasarlanırken belli ki öncelik doğallığa verilmiş. Bunu hasır mobilyalara bakarak da anlayabiliriz.

Evinizin bir köşesi böyle olsun ister miydiniz?

Yorumlarınızı bekliyoruz!

Değerlendirme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir