Dekorasyon Tavsiyeleri

Evinize Yenilik Veren Dekorasyon Önerileri

Evinize Yenilik Veren Dekorasyon Önerileri

hometsy.com ekibi olarak sizlere evde kaldığımız bu günlerde, içinizi ısıtacak ufak dokunuşlarla evlerinizi güzelleştirecek tavsiyeler vermeye, Evinize Yenilik Veren Dekorasyon Önerileri hakkında konuşmaya geldik.

Evinize Yenilik Veren Dekorasyon Önerileri

Hepimiz hayatımızda yeniliğe ihtiyaç duyarız. Bugünlerde bunun en kolay yolu evlerimizde yapacağımız Dekorasyon çalışmaları ile mümkün olabiliyor. Ekip olarak sizler için, Evinize Yenilik Veren Dekorasyon Önerileri adlı bir alışma hazırladık. Aşağıda Dekorasyon Tavsiyelerimizi görüntüleyebilirsiniz.

Mutfak Tasarımı Dekorasyon Paketi, hizmetimizi görüntülemek için tıklayınız.

  • Dekorasyona kültürel bir çözüm; Okuma Köşesi
  • Siyah rengin önemi
  • Şömine ile dekorasyonda doku zenginliği yaratmak
  • Perde seçiminin önemi
  • Yemek masası konumunun önemi

Ev Dekorasyonu İle Hayatınıza Yenilik Katın

Evinize Yenilik Veren Dekorasyon Önerileri ile bazen tek bir Dekorasyon Fikrinin, evinizin görüntüsünü hissettirdiklerini, evinize ve size katacağı yenilik hissi etkisini keşfedeceksiniz. Unutmayın yenilik iyidir.

Hala Bir Okuma Köşeniz Yok Mu?

okuma köşesi dekorasyonu

Sabit bir  okuma köşeniz yok mu?

Sorun değil. Evinizde bir okuma köşesine dönüşecek boş bir köşe yoksa, salonunuzu nispeten ikiye bölerek çift amaçla kullanabilirsiniz.

Siyahtan Korkmayın

Yatak odasındaki soft siyah boya rengi, daha açık bir renk tonuyla asla elde edemeyeceğiniz şekillerde özel ve samimi hissettirir. Siyahla uyumlu mobilya tercihiyle odalarınıza kesinlikle güzellik katacaksınız emin olabilirsiniz!

Boş Şömine Görünümü

Şömineyi boş bırakmak yerine, kullanılmayan zamanlarda onu nasıl şekillendirebileceğinizi yeniden düşünün. Bu doku zengini ortam olan şömine içlerinde ,ufak dokunuşlar biraz zevk sahibi olmakla birlikte onları galeriye dönüştürebilirsiniz!

şömineli ev dekorasyonu

Pencerelerinize El Atın

Pencerelerinize doğru dokunuşu yapmak, tasarımsal olarak evinizi bir anda bambaşka bir noktaya taşıyabilir. Oturma gruplarınıza, halı ve perdelerinize uyumlu çeşit çeşit renk renk kombinasyonları araştırmakla başlayabilirsiniz!

Kahvaltı Günün En Önemli Öğünü

Manzaralı kahvaltı?

Yemek masanızı, pencere kenarına varsa balkonunuza koymayı denemelisiniz. Birde doğal bir manzaraya açılan pencereleriniz varsa, masada ve sandalyelerde yapacağınız ufak rustik dokunuşlar kesinlikle sizi çok memnun edecek. Ayrıca, doğru havayı yakalamak için gerçek bir gömme köşeye gerek olmadığını göreceksiniz.

Sonuç

Yapacağınız Ev Dekorasyonu yaşantınız ve hisleriniz için oldukça önemlidir. Gelin bunu birlikte keşfedelim. Hometsy, yardım istediğiniz noktalarda tam olarak bir tık uzağınızda. Tam olarak sizin belirlediğiniz bütçe ve istekleriniz doğrultusunda, sizin için en uygun yaşam ve çalışma alanlarını birlikte dekore edebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizler için özel mobilyalar tasarlayıp yaşam alanlarınıza değer katabiliriz.

Değerlendirme
Listeye geri dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir