Dekorasyon Tavsiyeleri

Uyumsuz Evler İçin Dekorasyon Önerileri | Dağınıklığa Son

uyumsuz evler için dekorasyon önerileri

Bir odayı toparlamak kesinlikle göründüğü kadar kolay değil. Hometsy ekibi olarak sizler için Uyum Yakalayamayan Evlere Çare Olacak 5 İpucu, başlığı altında evinizi güzelleştirecek Uyumsuz Evler İçin Dekorasyon Önerileri derledik, artık evlerinizde dağınıklığa son veriyoruz.

İnstagram’da gezerken  gördüğümüz derli toplu odalar müthiş bir zevk ile alınmış yerleştirilmiş mobilyalar… Sanki her şey ne kadar kolay değil mi?  Hala böyle düşünenler varsa umarım en kısa zamanda kendi evlerine kendi mobilyalarına sahip olurlar ve bu bitmek bilmeyen oyun içine dahil olurlar. Hazırsanız başlıyoruz.

dağınık evler için dekorasyon

Uyumsuz Evler İçin Dekorasyon Önerileri

Eşyalar arası uyum renk uyumu düzenli görüntü, hayır durun bir dakika benim tarzım bu muydu gerçekten?

Eğer aynı durumdaysanız, doğru yere geldiniz. Burada doğrudan iç mimarlardan, Mimarlardan bir türlü yerleştiremediğiniz bir odayı nasıl düzelteceğiniz konusunda tavsiyeler bulacaksınız!

Ev Dekorasyonunda Uyumlu Renk Seçimi

Monika Ross Design LLC’nin kurucusu Monika Ross

“Dağınık bir odayı toplu göstermek için en iyi hile, bütüne doğru bakmak ve odada hangi renklerin ağırlıkta olduğunu bulmak, sonra da bu renkleri içeren büyük bir sanat eseri ya da tasarımdaki renklere sahip bir halı bulmaktır.”

diyor.

Kesinlikle katılıyoruz, böyle bir seçim yapıldığında odaya girişte öncelikle bir uyum göze çarpacaktır.

Uyumsuz Evler İçin Yastık Seçimi

ev dekorasyonunda yastık seçimi

Sizde yastıkları olmayan, olsada düzenli ve uyumu olmayan bir odanın tam olarak olması gerektiği gibi olmadığının farkında mısınız? Bunun nedeni tam olarak; böyle küçük detayların ufak aksesuarların odanın uyumu konusunda bütünlüğü konusunda çok etkili olmasıdır. Eğer odanız bu uyumdan uzaksa kesinlikle şimdiden araştırmaya başlayıp kesenin ağzını birazcık açın !

Maggie Griffin, kurucusu ve baş tasarımcısı Maggie Griffin der ki;

Eğer tüm yastıkların uyumluysa, odanda uyumluymuş gibi hissettirir.

Uyumsuz Evler İçin Dekorasyon Yaparken Halı Seçimi

Eğer henüz gerek uygun renk kombinasyonu gerekse uygun dokuda bir halı yapılmadığını düşünüyorsanız, etnik kilim desenli modelleri tercih ederek biraz daha egzotik, klasik bir hava yakalayabilirsiniz!

Griffin diyor ki;

 “Benim favorilerim vintage Dhurrie, hayvan derisi, ya da antika Oushank”

Ev Dekorasyonunda Yeşilliğin Önemi

Eğer bir odanın bütünlüğüyle ilgili bir şeye ihtiyaç olduğunu düşünseydim aklıma kesinlikle kesinlikle ona doğayı, yeşili katın derdim!

Fakat eğer sizlerde benim gibi üşengeç olursanız yada bazı değişik alerji türlerine sahipseniz canlı bitkiler yerine yapay bitkiler kullanabilirsiniz.

Embree Derki;

“Yeşillik, bir eve hayat vermek ve onu çok daha uyumlu hale getirmek için en iyi yoldur.”

Dağınık Evler İçin Koltuk Seçimi

Eğer yeni bir koltuk takımı alma arifesindeyseniz Hometsy ekibi olarak sizlere doğal tonlarda olan renklere öncelik vermenizi tavsiye ediyoruz. Bu tercih size değişik stillerde sandalyelerle, masalarla ve halılarla uyum içinde bir görüntü elde ettirecektir.

Salon Tasarımı Dekorasyon Paketi, hizmetimizi görüntülemek için tıklayınız.

Uyumsuz Evler İçin Dekorasyon Çözümleri

Biliyoruz ki, Ev Dekorasyonu sizin için oldukça önemlidir. Bu nedenle biz, yardım istediğiniz noktalarda Uyumsuz Evler İçin Dekorasyonu sorunlarında sizin yanınızdayız. Tam olarak sizin beklentileri ve istekleri doğrultusunda, size profesyonel online iç mimarlık hizmeti vermek için hemen yanınızdayız.

*Kesinlikle devamı gelecek, takipte kalın ! 🙂

Değerlendirme
Listeye geri dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir