Online Dekorasyon Hizmetleri

Hometsy Yaşam ve Çalışma Alanlarınıza Değer Verir.

Hometsy

Online Dekorasyon ve Tasarım

İsteklerinizi anlayacak zevkinize ve bütçenize göre yaşam alanlarınıza değer katma amacı olan bir tasarımcı tarafından kolay, online ve ekonomik ev dekorasyonu hizmeti alın.

 
Hometsy

Online İç Mekan Dekorasyonu Nedir?

Evleriniz, ofisleriniz ister tamamen yenilenmeye, ister birkaç ufak tasarım dokunuşuna ihtiyaç duysun, size zaman ve paradan tasarruf ettirmek için profesyonel ve ekonomik tasarım hizmeti almak ister misiniz?

Tamamen siz müşterilerimize özel kendi bütçeniz sınırlarında, her müşterimizin kendi stili ve ihtiyaçlarına göre tasarlanmış, estetik ve işlevsel bir yaşam alanları oluşturmak için Online Ev Dekorasyonu ve Online Ofis Dekorasyonu alanlarında hizmet veren bir platformdur.

Adım adım dekorasyon

Online Tasarım Hizmetleri Nasıl Çalışır?

Hometsy, Online Dekorasyon ve Online Ev Dekorasyonu hizmetleri ile yaşam ve çalışma alanlarınıza bir iyilik yapın. Her mekana, her bütçeye uygun yepyeni online ev, ofis dekorasyonuna sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

online dekorasyon nasıl çalışır

1. Sizi Tanıyoruz

Tarzınıza uygun yepyeni ev, ofis dekorasyonunuza sahip olmak için öncelikle, sizlerin zevklerini ve ihtiyaçlarınızı öğrenmemiz için sizlere özel hazırladığımız, "detaylı istek" anketimizi ardından, dekorasyon tarzınızı öğrenmemiz adına özel olarak hazırladığımız, "Tarzını Keşfet" testini çözerek sürece başlıyoruz.

online ev dekorasyonu ölçü

2. Ölçüler

Bütçe ve istekleriniz özelinde ihtiyacınız olan, Online Dekorasyon paketimizi seçerek, çalışacağımız alan ile ilgili ölçü ve fotoğrafları bize iletiyorsunuz.

online ev dekorasyonu siteleri
online ev dekorasyonu fiyatları

3. Proje Süreci

Beklentileriniz, bütçeniz ve işlem yaptığımız paket dahilinde hayallerinizi gerçekleştirmek üzerine sizlerden geri dönüşler alarak uyum eşliğinde çalışıyoruz.

4. Final & Teslim

Ve geldik mutlu sona… Birlikte tasarımını sürdürdüğümüz projemizi görseller ve diğer gerekli dokümantasyonları (alışveriş listeleri, en uygun fiyatlı alımlar, indirimler vs) dijital sunum şeklinde teslim ediyoruz. Sizler hayallerine kavuşuyorken, biz de sizi mutlu etmenin memnuniyetini yaşıyoruz.

Online Dekorasyon Paketlerimiz

Online Dekorasyon Hizmetleri

Yaşam ve çalışma alanlarınızın bir hikayesi olsun ister misiniz? Bırakın, tamamıyla kolay, online ve pratik şekilde sizin bütçe, istek ve zevklerinize göre sizi hayalinizdeki yaşam ve çalışma alanlarına kavuşturalım.

Salon Tasarımı Dekorasyon Paketi

7.000,00
Misafirlerinizi ağırladığınız, evinizin en şık, en göz alıcı olmasını istediğiniz salonlarınızı göz kamaştırıcı ve estetik bir şekilde yeniliyoruz. Salon Tasarımı Dekorasyon Paketi ile, sizin için tüm mobilyaları seçmek haricinde istekleriniz doğrultusunda ailenize özel alanlarda yaratıyoruz. Hayallerinizdeki salona kavuşmak için ne bekliyorsunuz?

Mobilya Yenileme Dekorasyon Paketi

4.000,00

Son dönemde oldukça popüler olan mevcut eşyalarınızı yenileme, kendin yap dekorasyon fikirleri trendine uyup bizler de sizin için yönlendirici bir paket hazırladık.

Eşyanızı yenilemek istiyorsunuz fakat nasıl bir teknik kullanmanız gerektiğini, nasıl tasarlayacağınızı, ne renge boyayacağınızı bilemiyor musunuz? Mobilya Yenileme Dekorasyon Paketi ile, Hometsy tasarımcıları tüm dönüşüm süresince sizlere destek olup gerekli yönlendirmeleri yapmak için hazır bekliyor olacaklar.

Yatak Odası Tasarımı Dekorasyon Paketi

6.200,00
Yatak Odası Tasarımı Dekorasyon Paketi ile Odanızı tamamen sizin tarzınız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm mobilya ve aksesuarlarınızı seçerek baştan yaratıyoruz. Mekanda kullanılacak renk, zemin kaplamaları ve aydınlatma unsurlarına kadar tüm öğeleri ahenk içinde tasarlıyoruz. Siz yalnızca hayallerinizden bahsedin ve arkanıza yaslanıp proje sonucunu bekleyin.

Mağaza Tasarımı Dekorasyon Paketi

11.900,00
Son yıllarda artan alışveriş çılgınlığında rakiplerinizden bir adım daha öne çıkma isteyen işletmecilerimiz bu paketi sizler için hazırladık. Mağaza Tasarımı Dekorasyon Paketi ile, vitrininizden raflarınıza kadar mağazanızı ince detaylarla yeniden tasarlayıp göz alıcı bir yer haline getiriyoruz. Mağazanın önünden geçenler içeri bir göz atmadan geçip gidemeyecektir.

Mobilya Seçimi Dekorasyon Paketi

4.900,00
Mobilyalarınızı değiştirmek istiyorsunuz ancak yoğun çalışma temposundan vakit ayıramıyor veya seçenekler arasında karar vermekte zorlanıyor musunuz? Korkmayın bu süreçte yalnız değilsiniz. Hometsy, dekorasyon ve tasarımla ilgili tüm sorunlarınıza çözüm bulmak için var. Hemen bulunduğunuz yerden paketimizi satın alın ve sadece yeni mobilyalarınızla tanışmayı bekleyin.

Balkon Tasarımı Dekorasyon Paketi

4.800,00
Evde kaldığımız bu günlerde kıymetini daha çok anladığımız balkon, teras, kış bahçesi gibi açık mekanlarımızı güzelleştirmek daha da önem kazandı değil mi? İstediğiniz konsept ve tarzlarda balkonlarınızı rüya gibi tasarım fikirleriyle tasarlıyoruz.
Hometsy

Neden Hometsy Online Dekorasyon?

Sizleri mağaza mağaza gezmekten, günümüzün yoğun yaşam temposu içerisinde bir de mekanını dekore etmek için internette güvenilir bir site bulabilir miyim derdinden, fikir araştırıp acaba nasıl olur diye gözünüzde canlandırmaya çalışmaktan, dergilerin karıştırılmamış sayfası kalmayana kadar araştırmaktan kurtarmak aklınızdaki her soru işaretini cevaplandırmak için varız. Hometsy ile yepyeni göz alıcı mekanlara kavuşmak artık çok kolay.

 
Danışanlarımız

Ne Dediler?

Hometsy

Online Ev Dekorasyonu

Hizmetimiz hakkında konuşmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

 

 

  Hometsy

  Online Ev Tasarımı

  Hizmetleri Sık Sorulan Sorular

  Online Dekorasyon, İç mekan tasarımı hizmetini, sizin bütçe, zevk, istek ve talepleriniz doğrultusunda Online olarak, bulunduğunuz yerden tek tıkla, başarılı tasarımcılar tarafından almanız anlamına gelmektedir. Nerede yaşıyor olursanız olun, evinizin tasarımcıları yanınızda.

  Yenilenme, Renk Seçimi, Ev Tekstili Seçimi, Mobilya Yenileme, Mobilya Seçimi, Duvar Tasarımı, Antre/ Hol Tasarımı, Balkon Dekorasyonu, Giyinme/Çamaşır Odası Dekorasyonu, Yatak Odası Dekorasyonu, Oturma Odası Dekorasyonu, Çocuk Odası Dekorasyonu, Banyo Dekorasyonu, Mutfak Dekorasyonu, Salon Dekorasyonu, Ofis Dekorasyonu, Otel Odası Dekorasyonu, Mağaza Dekorasyonu, Kafe Dekorasyonu ve Alegori, Armoni, Mimesis Paketlerinden oluşan her türlü iç mekan sorunşarınza yönelik paketlerimiz mevcuttur.

  Özel istekleriniz için, sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçiniz.

  Öncelikle Stil Testini çözerek tarzınızı anlamanıza yardımcı oluyoruz. Daha sonra bütçeniz ve ihtiyaçlarınıza uygun paketi satın alıyorsunuz. Satın alma işlemi sırasında oluşturduğunuz üyelik kaydında verdiğiniz iletişim bilgileri ile en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlıyoruz. Beklentileriniz ve satın aldığınız paket dahilinde sizlerden geri dönüşler alarak uyum eşliğinde çalışıyoruz. Son aşamada, üzerinde birlikte çalıştığımız projenizi dijital sunum şeklinde teslim ediyoruz.

  Öncelikle projeniz her aşamasında sizin bilgi ve zevkinize uygun olarak yürütülmektedir. Proje başlangıcından satın aldığınız paketteki revizyon hakkı sayısınca tasarımınız yeniden istekleriniz doğrultusunda ele alınıp değişiklik yapılabilir. Dilerseniz projeniz bitmeden ara görüşmelerde revizyon hakkı satın alabilirsiniz.

  Sizin zevk, bütçe ve istekleriniz doğrultusunda tasarlayıp bitirdiğimiz projeleriniz, size daha önce bilgisi verilen teslim tarihinde, paket içeriğindeki dokümanların hepsi dijital olarak hazırlanıp PDF dosya biçiminde verdiğiniz mail adresinize gönderilir. Ek olarak üyelik paneliniz üzerinden dosyalarınıza erişebilirsiniz.

  Zevk ve dekorasyon tarzınızı anlayabilmek için sizlere özel oluşturulmuştur. Çıkan sonuçlara göre tasarımımızı şekillendireceğimiz için gerçek fikirlerinizi yansıtan seçeneği seçmeniz gerekmektedir.

  Paketinizi satın aldıktan sonra Hometsy ekibimiz sizinle iletişime tasarımcılarımızın müsaitlik durumuna göre size randevu verecektir. Randevu tarihinden itibaren proje süreci başlayacaktır.

  Hometsy Instagram hesabımızdan, WhatsApp Destek Hattımızdan veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tasarım, dekorasyon ve proje süreciyle ilgili tüm sorularınız için Hometsy ekibi olarak sizlerin hayatını kolaylaştırmak için yardımcı olacağız.

  Sipariş sonrasında, Hometsy ekibi size üyelik işlemlerinde girdiğiniz iletişim bilgileri yoluyla ulaşır. Sizlerin uygun olduğu bir zamanda randevu ayarlayabilmek için görüşme sağlanır. Randevu gününden önce size özel hazırlanmış tarz testi ve danışan talep testlerimizi sizinle paylaşıp, formları doldurmanız istenir. İlk görüşmede belirttiğiniz zevkleriniz, bütçeniz ve istekleriniz doğrultusunda satın aldığınız paket kapsamında çalışmaya başlarız.

  Evinizde bulunan şerit metre, çelik metre veya lazer metre ile odanızdaki tüm duvarları en küçük girinti çıkıntısı, kapı- pencere boşlukları, baca delikleri, kolon ve kirişler de dahil ölçerek kağıda aktarmaktır.

  Öncelikle tüm duvarları tek tek tamamını alacak şekilde karşıdan çekmelisiniz. Fotoğraf çekeceğiniz alan tüm duvarı kadraja alacak şekilde geniş değilse farklı köşe ve açılardan tüm detayları gösterecek şekilde çekiniz.

  Hometsy tasarımcıları ve danışanlarımızın, aralarında belirlediği uygun bir saatte yüz yüze gelmeden WhatsApp Hattı veya mail adresimiz üzerinden gerçekleştirdiği yazılı görüşmelerdir.

  Sizlerin taslak proje üzerindeki değerlendirmeler yapılırken değişiklik yapılmasını istemenizdir.

  Proje geliştirme aşamasında tasarımcımızın sizlerle paylaştığı değiştirilebilir olan odanızın kuşbakışı çizimidir.

  Odanızın kuşbakışı planında her bir eşya ve mobilyanın nerede olacağı ve boyutlarının detaylı şekilde çizilmiş halidir.

  Odanızın kuşbakışı planında her bir eşya ve mobilyanın nerede olacağı ve boyutlarının detaylı şekilde çizilmiş halidir.

  Projenin teslim aşamasında eşyalarınızın son konumlarının belirlendiği kuşbakışı çizimdir.

  Odanızın sanal modeli oluşturulduktan sonra bu odanın nasıl görüneceğini sizlere anlatmak için hazırlanmış resimdir.

  Oda duvarlarınızın proje sonunda nasıl görüneceğinin çizimidir.

  Oda tasarımında seçilen tüm eşya ve mobilyaların, marka, fiyat ve ürün kod bilgilerinin yazıldığı listedir.

  Perde, halı, kilim, kırlent, örtü, minder gibi dekoratif ürünlerin odanıza uygun olarak seçilmesidir.

  Odanız için seçilen zemin kaplaması, duvar kağıdı, duvar veya yer seramiği gibi ürünlerin tarzınıza uygun seçilmesidir.

  Odanızın konseptine ve tarzınıza uygun mobilyaların, aksesuarların sizin için seçilmesidir.

  Odaya uyumlu aydınlatma ögelerinin seçilmesidir.

  Odanızın ölçülerine uygun dolap, kitaplık, duvar nişi, radyatör saklama dolabı, pencere önü bench tasarımı veya tek sandalye, masa, tv ünitesi, konsol ile sınırlı özel tasarım mobilya seçeneklerimizden sizin ihtiyacınız olan yalnız birini seçip proje kapsamında çiziyoruz.

  Oda tasarımında mobilya, malzeme ve duvarların birbiriyle uyumlu olarak renklerin seçimidir.

  Mutfak ve banyo, belki de en çok depolamaya ihtiyaç duyulan mekanlardır. Aynı zamanda alana uygun ölçülerde hazır dolap bulmak da çok zordur. Bunun için Hometsy Mutfak ve Banyo dekorasyonu paketleri içerisinde sizin odanıza özel dolap çizimleri yapılmaktadır.