Evlerinizin, ofislerinizin tüm ihtiyaçları ve daha fazlası için bir tık uzağınızdayız.

ne yapıyoruz?

Yaşam Alanlarınıza
Değer Katıyoruz.

Tecrübe

10 Yılı aşkın tecrübelerimizle yaptığımız her bir işte mükemmeli hedefleriz.

Kurumsal Yapı

Sizlerden gelebilecek tüm talepler için bütün departmanlarımız koordine halde çalışmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Bizim için mutlu etmek; müşterilerimize verdiğimiz değerin en büyük kanıtıdır.

Tadilat & Tamirat

Anahtar teslim tadilat dekorasyon işleri, her ne kadar basit ve komplike olmayan işler gibi görünselerde, damlaması bitmeyen bir musluktan yeni kurulacak şömine bacasının statik hesaplarına kadar uzanan zor ve profesyonellik gerektiren işlerdir. Evinizdeki huzuru etkileyen bu sürecin ise profesyonel bir ekip tarafından hem iyi yönetilmesi hem de doğru şekilde planlaması gerekir. 

neden anahtar teslim?

Özellikle anahtar teslim tadilat projelerinde alan büyüklüğü, evin veya işyerinin iç dekorasyonu, alanın kullanım amacı önemlidir. Tadilat işlerini her zaman profesyonel bir ekibe yaptırmak hem zamandan hem de parasal yönden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Hometsy için “Anahtar Teslim” demek, tasarımcılarımızın ve uygulamacılarımızın isteğinize ve ihtiyacınıza göre projelendirsin, inşaat mühendisimiz uygulama ekiplerimizle birlikte tam olarak ihtiyacınızı gidermiş bir şekilde anahtarınızı sizlere teslim etsin.

Hometsy Anahtar Teslim Tadilat & Tamirat

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Projemizle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi, kumaş, kapak, kulp, tezgah, aksesuar vb. gibi seçimlerinizi Hometsy tasarım ekibiyle görüşerek. Proje Ekibimiz beklentilerinizi öğrenerek zevkinize ve cebinize uygun yönlendirmeler ve tasarım uygulamalarında bulunur.

Hometsy size en iyi kalitede hizmet sunabilmek için, evlerinizin en önemli alanları için mimari projelendirme hizmetide vermektedir. Proje ekibimiz sizinle yapmış olduğu görüşmelerden sonra proje bazlı ya da istediğiniz ölçülere göre bilgisayar ortamında çizim yapmakta, üç boyutlu olarak görmenizi sağlamaktadır. Tasarım, seçtiğiniz paketler özelinde sahip olduğunuz revizyon hakkına kadar devam eder.


Tasarımcılar ve uygulamacılardan oluşan proje ekibimiz, gerek online olarak gerekse yüz yüze olacak şekilde zevkinize ve cebinize hitap edecek şekilde yaşam alanlarınızı, çalışma alanlarınızı dekore etmekte ve aynı zamanda ihtiyacınız olan tadilat işlerini profesyonel ekipleriyle anahtar teslim şekilde gerçekleştirmektedir.

Tesisat işlemleri

Zemin kaplama  işlemleri (parke, fayans, epoksi) 

Boya badana alçı ve alçıpan işlemleri

Mobilya grubu imalatı işleri

Dekoratif dokunuşlar

 • Sıhhi tesisat işleri
 • Elektrik tesisat işleri
 • Bölme duvarları yıkım yapım işleri
 • Alçı duvarlarını hizalama işleri
 • Alçıpan tavan uygulama işleri
 • Boya badana uygulama işleri
 • Seramik fayans döşeme işleri
 • Duşakabin yerleşimi işleri
 • Yer döşeme(laminat, parke) işleri
 • Mobilya imalatı(mutfak, banyo dolabı,portmanto,yüklük ve yatak odası dolap aksamları)
 • 3d tasarım projesi oluşturma işleri
 • Dekoratif sıva uygulama işleri
 • Mozaik, mermer, granit döşeme işleri
 • 3d, Saray, Gergi tavan uygulama işleri
 • 3d duvar ve duvar kağıdı uygulama işleri
 • İç mimari tasarım projesi işleri
 
Kişiye özel olarak üretilecek Hometsy ürününüz, üretim süresinin tamamlanmasının ardından size belirtilen tarihte sevkiyatı ve montajı gerçekleşir. Hometsy’den almış olduğunuz ürünlerin nakliye ve montaj hizmeti (Bursa ve Yalova il sınırları dahilinde) konusunda uzman ekipler tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
 *(Bursa ve Yalova harici illerimizde) Ürün boyutları özelinde ekstra ücret alınmaktadır. Söz konusu ücretler üretime başlanmadan bulunduğunuz şehir ve ürün boyutlarına göre hesaplanarak tarafınıza bildirilmektedir.
Ürünlerimiz tamamıyla üretim kaynaklı, sevkiyat kaynaklı hatalara karşı ömür boyu garantilidir. Hometsy ekipleri olarak, sevkiyat ya da üretimden kaynaklanan hata ve arızalarda, herhangi bir ücret talep etmeksizin servis ve bakım hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Hometsy, herhangi bir garanti süresi belirtmeksizin ürünlerinin arkasındadır, istenen hizmetleri, tespit edilen sorunları bedelli veya ücretsiz olarak çözmektedir.
 

Neden hometsy?

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri sırasında müşterilerin yaşadığı ciddi sorunlar vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır. Hometsy olarak piyasada ki bu güven problemine bir son verip, tavsiye edilen, yaşam alanlarınıza değer katan olarak bilinmek istiyoruz. Siz hayal edin, biz tasarlayalım ve uygulayalım. Hometsy ekibi olarak yaşam ve çalışma alanlarınızla ilgili bütün ihtiyaçlarınızda bir tık uzağınızdayız.

online iç mimarlık ve dekorasyon
Videoyu oynat

Sizi Bekliyoruz

Yaşam alanlarınızı güzelleştirmek adına bizimle iletişime geçebilirsiz.